SGT-151

$150.00 - $4,000.00

SGT-151 është një kanabinoid sintetik i njohur gjithashtu si KUMIL-PEGACLON. Është një agonist i fortë për receptorët CB1 dhe CB2, por ka një afinitet shumë të lartë për receptorët CB1. I përket klasës së indazol-3-karboksamidit dhe ka lidhje strukturore me cumyl-PICA. Shkalla e pastërtisë së këtij ilaçi është 98.5%. Është një ardhje e re në treg, prandaj toksiciteti dhe vetitë e tjera të kësaj substance janë ende në kërkim. SGT-151 është shumë e vështirë të shndërrohet në një substancë pa një bërthamë kanabinoid. Megjithëse, lehtë mund të shndërrohet në substanca të tjera kanabinoide.

CHEMICALFROG ofron cilësinë më të mirë SGT-151 për qëllime kërkimore. Blini tani!

SKU: N / A Kategori:

Përshkrim

Blini SGT-151 në internet në Chemical Frog

SGT-151 i njohur gjithashtu si KUMIL-PEGACLON është një kanabinoid sintetik. I përket klasës së indazol-3-karboksamidit dhe ka lidhje strukturore me cumyl-PICA. Është një agonist i fortë për receptorët CB1 dhe CB2, por ka një afinitet shumë të lartë për receptorët CB1.

Kanabinoidë të ndryshëm janë të konvertueshëm në substanca të tjera jo-kanabinoide. Por SGT-151 është shumë e vështirë të shndërrohet në një substancë pa një bërthamë kanabinoid. Megjithëse, lehtë mund të shndërrohet në substanca të tjera kanabinoide.

Është një ardhje e re në treg, prandaj toksiciteti dhe vetitë e tjera të kësaj substance janë ende në kërkim. Mos e përdorni për qëllime rekreative. Studiuesit dhe kimistët mund të blejnë SGT-151 si një kimikat kërkimor për eksperimentet e tyre. Përdoreni atë me pajisjet e duhura laboratorike pasi mund të shkaktojë efekte të forta në trupin e njeriut.

Përbërja Kimike e SGT-151 

SGT-151 është një ilaç i ri i ri me bazë indazol. Ky medikament gjendet kryesisht në barishte të ngjashme me erëzat. Karakteristikat kimike të SGT-151 janë renditur më poshtë:

  1. Emri IUPAC i SGT-151 është 2,5-dihydro-2-(1-methyl-1-phenylethyl)-5-pentyl-1H-pyrido[4,3-b]indol-1-one.
  2. Formula molekulare e SGT-151 është C25H28N2Odhe pesha e tij molekulare është 372.5 g / mol.
  3. Shkalla e pastërtisë së këtij ilaçi është 98.5% dhe është në dispozicion në formën e pluhurit të bardhë.
  4. SGT-151 ka disa ngjashmëri strukturore me komponimet kimike si 5F-CUMYL-PINACA, NNE1, CUMYL-PICA dhe CUMYL-PINACA.
  5. SGT-151 ka gjithashtu disa ngjashmëri me 5F-ADB. Dallimi i vetëm është se SGT-151 ka një afinitet të lartë për receptorët CB1 sesa 5F-ADB.

Si të ruani SGT-151?

SGT-151 ka nevojë për një vend të duhur ruajtjeje ashtu si kanabinoidët e tjerë sintetikë. Vendi i ruajtjes duhet të jetë i thatë dhe pa lagështi. Gjithashtu, temperatura duhet të jetë nga -20 gradë Celsius deri në -25 gradë Celsius. Faktorë si lagështia dhe rrezet e diellit mund të dëmtojnë cilësinë e substancës. Duke e ruajtur siç duhet këtë ilaç, mund të ketë një jetëgjatësi prej rreth 2 vjetësh.

Rrugët e administrimit dhe udhëzimet e dozimit

Sipas disa përvojave të përdoruesve, SGT-151 gëlltitet nga pirja e duhanit ose avullimi ashtu si shumica e kanabinoidëve sintetikë. Zakonisht përzihet nga disa materiale bimore dhe më pas gëlltitet nëpërmjet pirjes së duhanit.

Nuk ka asnjë rekomandim të certifikuar të dozimit nga asnjë specialist mjekësor. Disa raporte mjekoligjore tregojnë se doza minimale e sigurt e SGT-151 është midis 15 gram dhe 75 gram. Çdo gjë më shumë se kaq do të shkaktojë efekte ekstreme të cilat mund të jenë shumë fatale për shëndetin e njeriut. Ju lutemi konsultohuni me një specialist përpara se ta përdorni për përvoja më të mira.

Si ndikon SGT-151?

SGT-151 mund të përdoret vetëm si një kimikat kërkimor. Efektet e tij tek njerëzit nuk janë hulumtuar siç duhet. Meqenëse është një kanabinoid sintetik, kështu që mund të ketë efekte të ngjashme me klasën e tij, por më të fortë. SGT-151 mund të ndikojë drejtpërdrejt në sistemin nervor pas gëlltitjes ose ekspozimit. Një përdorues mund të ndiejë një humor të ngritur, përmirësim të ngjyrave, rritje të lëvizjes dhe ndjenja të butësisë së trupit.

Mund të shkaktojë edhe efekte anësore mendore dhe fizike. Përdoruesit mund të vuajnë nga depresioni, ankthi, halucinacionet, të përzierat dhe të vjellat.

Efektet e mbidozimit: Shumë raste të rënda janë raportuar gjithashtu për shkak të mbidozës së këtij ilaçi. Kjo është arsyeja pse mos e përdorni vetë. Një sasi e gabuar e tij mund të çojë në situata kritike dhe vdekje në raste të rënda.

Potenciali i varësisë dhe abuzimit të SGT-151

Asnjë hulumtim i duhur nuk është kryer mbi potencialin e tij të varësisë tek njerëzit ose kafshët. Por SGT-151 është një kanabinoid sintetik me efekte më të forta, kështu që mund të ketë një potencial të moderuar për varësi. Ashtu si përdorimi i kanabinoidëve të tjerë sintetikë. Përdoruesit mund të përjetojnë gjithashtu efekte tërheqjeje pasi të ndalojnë përdorimin e vazhdueshëm të tij. SGT-151 ka efekte të forta, kështu që mund të ketë gjithashtu një potencial të lartë për abuzim midis përdoruesve.

Statusi Ligjor i SGT-151

SGT-151 ka efekte të forta në sistemin nervor të njeriut. Toksiciteti i kësaj substance është gjithashtu i panjohur. Për shkak të keqpërdorimit të gjerë, ajo është një substancë e planifikuar në shumë vende. Njerëzit e përdorin atë si një ilaç rekreativ duke rezultuar në raste të rënda shëndetësore. Shumica e vendeve ua lejojnë këtë ilaç studiuesve dhe kimistëve për eksperimentet e tyre. Prandaj, Ju lutemi kontrolloni gjithçka që lidhet me ligjshmërinë e këtij ilaçi.

Nëse jeni studiues ose kimist dhe dëshironi të blini cilësinë e pastër të SGT-151 në internet. Chemicalfrog mund të jetë alternativa më e mirë për ju.

Dyqanet tona online Të besueshme për të porositur SGT-151?

Ka shumë dyqane online të shitjes së ilaçeve që ofrojnë produktet e tyre. Por është shumë e rëndësishme të blini nga një dyqan që është plotësisht i besueshëm dhe i besueshëm. Ka gjithashtu shumë dyqane false që shesin produkte false dhe të lira. Disa blerës mashtrohen nga këto dyqane false për shkak të çmimeve të tyre të ulëta. Mos harroni se këto lloj produktesh janë vetëm humbje parash dhe mund të kenë edhe efekte negative. Këto produkte të lira nuk do të japin rezultate sipas dëshirave tuaja. Kjo është arsyeja pse mos u mashtroni duke parë çmime të ulëta.

Chemicalfrog.com është një nga dyqanet më të besueshme të shitjes së drogës në internet. Pra, nëse jeni studiues dhe kërkoni produkte cilësore të pastra dhe origjinale për eksperimentet tuaja, chemicalfrog.com është këtu për t'ju ofruar kimikate me cilësi të lartë.

Pse të zgjidhni CEMICALFROG për të blerë SGT-151 në internet?

CHEMICALFROG është një nga prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë me një ekip ekspertësh kimistësh dhe shkencëtarësh. Është shumë e rëndësishme të blini SGT-151 ose ndonjë produkt tjetër nga një dyqan që ka informacion të plotë mbi produktin. Ne kemi një stok të SGT-151 dhe produkteve të tjera kimike si Eutiloni, AM-2201, 4F-ADB gati për t'u dërguar në Kinë dhe në të gjithë globin. Ne merremi me produktet tona kimike vetëm në formë pluhuri.

Si një dyqan i besueshëm, ne ju sigurojmë që produktet tona do të japin rezultatet e laboratorit tuaj sipas dëshirave tuaja. Kënaqësia e klientit është shqetësimi ynë kryesor, prandaj ne do të ofrojmë produkt 100% të garantuar edhe atë me një çmim të arsyeshëm. Mësoni më shumë rreth SGT-151 duke klikuar këtu!

Si një furnizues i përgjegjshëm, ne besojmë në shpërndarjen e shpejtë për të kursyer kohën e klientëve tanë. Kjo është arsyeja pse ne kemi një rrjet të sigurt dhe të shpejtë të transportit që do të dorëzojë porosinë tuaj në pragun tuaj. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth politikave tona të transportit, kontrolloni tonën termat dhe kushtet Ju gjithashtu mund të na kontaktoni nëse keni ndonjë lloj pyetjeje në lidhje me produktin ose direkt blej sgt-151 në internet

Informacion shtesë

peshë N / A
sasi

1 kg, 500g, 250g, 100g, 50g, 25g, 10g, 5g, 1g